W dniu 02.12.2015 dwudziestoczteroosobowa reprezentacja UKS NAWA Skierniewice zaprezentowała się w Ożarowie Mazowieckim podczas Ogólnopolskich Młodzieżowych Zawodów Pływackich.
Zawodnicy ze Skierniewic wywalczyli w sumie dwadzieścia pięć medali – osiem złotych, które zdobyli: dwa Jakub Lesiński (50m i 100m stylem motylkowym), dwa Julia Soliwoda (50m i 100m stylem grzbietowym), Filip Antosik (200m stylem dowolnym), Ania Bibik (50m stylem grzbietowym), Bartosz Brodowski (100m stylem motylkowym), Krzysztof Karwat (100m stylem grzbietowym), dziesięć srebrnych wywalczonych przez: Anię Bibik (100m stylem grzbietowym), Mateusza Chmielowca (50m stylem grzbietowym), Juliana Dudka (100m stylem dowolnym), Szymona Dębskiego (100m stylem motylkowym), Krzysztofa Karwata (200m stylem dowolnym), Aleksandra Nowaka (200m stylem dowolnym), Kasię Sarna (100m stylem motylkowym), Dawida Stefanowskiego (50m i 100m stylem grzbietowym), Joannę Świderską (50m stylem motylkowym) i siedem brązowych, które przypadły łupem: Łukasza Chmielowca (100m stylem motylkowym), Julian Dudka (50m stylem dowolnym), Szymona Dębskiego (50m stylem motylkowym), Natalii Górskiej (100m stylem dowolnym), Aleksandra Nowaka (100m stylem zmiennym), Maćka Perzankowskiego (100m stylem motylkowym), Kasi Sarna (50m stylem motylkowym).






