15 stycznia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Skierniewice odbyła się I sesja nowo wybranej Młodzieżowej Rady Miasta. Podczas spotkania młodzi radni wybrali członków Prezydium Rady.
Głosem większości w skład prezydium weszli: Wojciech Przybyszewski – przewodniczący, Emilia Jędrzejewska – zastępca przewodniczącego oraz Julia Wacławska – sekretarz rady. Na zakończenie wszyscy otrzymali dyplomy i przyjęli gratulacje od wiceprezydenta Jarosława Checielewskiego. Kolejna II sesja rady miasta odbędzie się już 11 lutego o godz. 14:00.





