- REKLAMA -

Utrudnienia na ul. Armii Krajowej

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Od czwartku (18.02) od godz. 11:00 zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji w ul. Armii Krajowej. Z ruchu zostanie wyłączony odcinek od ul. Skłodowskiej-Curie do ul. Skrzypka.

 

Utrudnienia są związane z trwającą od ubiegłego roku budową ulicy Armii Krajowej. Zmiany będą polegać na wyłączeniu z ruchu odcinka od ul. Skłodowskiej-Curie do ul. Skrzypka z wyjątkiem dojazdu do posesji, dojazdu do Kościoła, Przedszkola oraz Stacji Paliw MZK. Utrudnienia potrwają do końca czerwca br.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

W związku z tym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowej zmiany organizacji ruchu.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
Adam Sobieszek
Adam Sobieszekhttps://infoskierniewice.pl/
Wydawca i redaktor naczelny INFOSkierniewice.pl, od 2010 roku dokumentujący życie lokalnej społeczności. Jako niezależny twórca, od ponad 14 lat rozwija portal, który z pasji do miasta stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji w regionie. Wykształcenie w dziedzinie reklamy i multimediów łączy z rzetelnością dziennikarską oraz pasją do fotografii reportażowej. Specjalizuje się w szybkich newsach oraz analizie zmian w przestrzeni Skierniewic. Jego praca opiera się na bezpośredniej, wieloletniej obserwacji miasta i pełnej niezależności redakcyjnej, bez powiązań z dużymi grupami medialnymi.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -