Dzięki szybkiej interwencji skierniewiccy policjanci udaremnili 19-latkowi desperacki krok.
26 lutego 2016 roku o godzinie 2:00 w nocy policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani na interwencję dotyczącą mężczyzny, który próbował odebrać sobie życie. Z przekazanych informacji wynikało, że młoda osoba próbowała powiesić się na ogrodzeniu jednej z posesji w centrum Skierniewic. Mężczyzna miał mocować do ogrodzenia sznur owinięty również wokół własnej szyi. Interweniujący na miejscu policjanci nie znaleźli żadnej osoby przy ogrodzeniu.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Czujność jednak nie pozwoliła im odjechać bez dokładnego sprawdzenia. Kontrolując teren posesji, w zaroślach usłyszeli trzaski i pobiegli w tym kierunku. Kilkadziesiąt metrów dalej zauważyli wiszącego na drzewie drżącego mężczyznę. Przytrzymując go zdjęli mu z szyi zaciśniętą pętlę. Następnie udzielili pierwszej pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie, który ocknął się po kilkudziesięciu sekundach. Po chwili na miejsce przybyła załoga pogotowia i 19-letni skierniewiczanin został przekazany pod opiekę służb medycznych.






Jutro spróbuje znów.