- REKLAMA -

I Charytatywny Turniej w Piłce Siatkowej [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W niedzielę (03.04) na halach OSiR w Skierniewicach odbył się I Charytatywny Turniej w Piłce Siatkowej. Z całej Polski przyjechało rywalizować ze sobą 16 drużyn, odbyły się licytacje gadżetów prowadzone przez Zygmunta Chajzera, konkursy z udziałem Daniela Plińskiego, kibice mogli liczyć na wiele atrakcji, a co najważniejsze – zebrano 4.856 PLN dla Mariusza Misiury, siatkarza zmagającego się z paraliżem czterokończynowym po wypadku komunikacyjnym. Turniej wygrała drużyna „Skierniewickiego Węgla”, która ograła przyjezdnych „Są Gorsi z Łodzi” 2:1.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -