7 maja w Opolu rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzieży w judo. Bardzo dobry występ zanotowali podopieczni trenera Jerzego Gołębiewskiego, którzy do Skierniewic wrócili z dwoma medalami.
Zdecydowanie najlepiej spisali się: Mateusz Gołębiowski (kategoria do 100 kg) oraz Kamil Kroc (kategoria powyżej 100 kg), którzy wywalczyli brązowe krążki. W pierwszej dziesiątce uplasował się również Arkadiusz Rochmiński, startujący w wadze do 90 kg. 11 miejsce przypadło Mateuszowi Chmurskiemu ( kategoria powyżej 100 kg). MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice w punktacji medalowej uplasował się na 10 miejscu, natomiast w punktacji punktowej na wysokim 5 miejscu.
Szczegółowe wyniki:
- Brązowy medal w wadze do 100 kg – Mateusz Gołębiowski
- Brązowy medal w wadze + 100 kg – Kamil Kroc
- 9 miejsce w wadze do 90 kg – Arkadiusz Rochmiński
- 11 miejsce w wadze + 100 kg – Mateusz Chmurski





