Kolejny sukces młodych skierniewickich judoków. Tym razem ekipa prowadzona przez trenera Michała Gołębiewskiego wywalczyła cztery krążki podczas startów w Łodzi.
Zdecydowanie najlepszy występ w turnieju zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka zanotował Adrian Zieliński, który zdominował rywalizację w swojej kategorii do 50 kg, sięgając po złoto. Znakomicie spisali się także pozostali Wojownicy. Oktawia Ciesielska (kat. do 33 kg), Kacper Laska ( kat. do 38 kg) oraz Jan Schneider ( kat. do 60 kg) wywalczyli bowiem srebrne krążki. Zawodnikom serdecznie gratulujemy oraz trzymamy kciuki za kolejne równie udane starty.







