Kolejne dobre wieści dotarły do nas z Łodzi, gdzie 5 czerwca odbył się Międzynarodowy Turniej Dzieci z rocznika 2004-2005. Bardzo dobrze spisali się na nim najmłodsi reprezentanci skierniewickiego klubu MMKS Wojownik, którzy do domu wrócili z dwoma medalami, złotym i srebrnym.
Zdecydowanie najlepiej spisała się Oktawia Ciesielska, startująca w wadze do 33 kg. Skierniewiczanka zdominowała rywalizację w swojej kategorii wagowej i pewnie sięgnęła po złoty krążek. Bardzo dobrze występ w łódzkich zawodach będzie wspominać również Adrian Zieliński, który wywalczył srebro w kategorii do 47 kg. Inny nasz reprezentant, Dawid Paćkowski zajął piąte miejsce w wadze do 35 kg. Trenerem ww. zawodników jest Michał Gołębiewski.






