W sobotę (18.06) na placu przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbył się „Piknik Na Cztery Łapy” Fundacji Pomocy Zwierzętom ROKA.
Podczas pikniku każdy mógł poznać fundacyjne szczeniaki do adopcji, skorzystać z porad weterynarza, czy wspomóc fundację kupując fanty na bazarku. Dla dzieci i dorosłych były przewidziane gry i zabawy z nagrodami, a wśród zwierzaków został wybrany najsympatyczniejszy kundelek.







