- REKLAMA -
W dniach 24 czerwca – 1 lipca w Łodzi miało miejsce Zgrupowanie Kadry Województwa Łódzkiego w Szachach, do której należy liczna grupa członków Klubu Szachowego Piątka Skierniewice. Podczas zgrupowania odbywały się zajęcia treningowe prowadzone przez doświadczony zespół trenerów i instruktorów, między innymi przez trenera „Piątki” Bogusława Bodera, zajęcia sportowe oraz Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Szachach Klasycznych.
Mistrzem Łodzi został pan Lech Sopur z Łodzi, II miejsce zajął pan Sylwester Bednarek z Ostródy, a III – pan Rafał Kowalczyk ze Starzenic. Bardzo wysokie lokaty zajęli skierniewiccy szachiści:
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
kategoria open
- V miejsce – Radosław Psyk
- VI miejsce – Michał Słomczewski
- IX miejsce – Szymon Karwat
- X miejsce – Maciej Rak
kategoria do lat 15
- I miejsce – Radosław Psyk
- III miejsce – Maciej Rak
kategoria do lat 12
- I miejsce – Jakub Mechliński
- I miejsce – Zuzanna Łukasik
- II miejsce – Mateusz Wysocki
- II miejsce – Maria Sokół
kategoria do lat 10
- III miejsce – Filip Nowicki
- I miejsce – Magdalena Szczepanik
- II miejsce – Karolina Szymajda
- III miejsce – Anna Nowacka




