Skierniewiczanie z impetem rozpoczęli nowy pływacki sezon, sięgając w sumie po 31 medali (8 złotych, 9 srebrnych i 14 brązowych) podczas sobotnich startów w Ciechanowie.
To był niezwykle udany dzień dla skierniewickich pływaków. 24 września pięćdziesięcioosobowa reprezentacja klubu UKS Nawa udała się do Ciechanowa, aby sprawdzić swoją formę przed rozpoczynającym się sezonem. Póki co o dyspozycję naszych sportowców możemy być spokojni. Podopieczni trenerów Marcina Sarny i Artura Zakrzewskiego, celująco zaliczyli bowiem pierwszy sprawdzian, przywożąc do Skierniewic aż 31 medali.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Złoci medaliści: Anna Bibik (1), Alicja Rodziewicz (2), Alicja Ulicka (2), Kornelia Walz (1), Oliwia Zakrzewska (1), Maciej Zarzycki (1),
srebrni medaliści: Anna Bibik (2), Paulia Dudek (1), Nadia Lipowska (1), Zuzanna Orłowska (1), Alicja Rodziewicz (1), Adam Rojek (1), Julia Soliwoda (1), Alicja Ulicka (1), Oliwia Zakrzewska (1),
brązowi medaliści: Anna Bibik (1), Paulia Dudek (1), Michał Grzeczka (2), Jarosław Jankiewicz-Delgado (1), Jan Michalak (2), Kaja Nowak (1), Jakub Sadowniczyk (2), Julia Soliwoda (2), Kornelia Walz (1). Trzecie miejsce w wyścigu o nagrodę prezydenta wywalczyła nasza reprezentantka Alicja Ulicka.





