Skierniewicka policja zaprezentowała nowe nieoznakowane radiowozy. Na zakup radiowozów połowę pieniędzy wyłożył Urząd Miasta w Skierniewicach. 8 grudnia w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach nastąpiło uroczyste przyjęcie 2 nowych nieoznakowanych radiowozów.
Uroczystość otworzył Komendant Wojewódzki Policji insp. Andrzej Łapiński w asyście Komendanta Miejskiego Policji mł. insp. Tomasza Jarzyny i Zastępcy Komendanta podinsp. Moniki Hurko-Nesterowicz. W przekazaniu radiowozów udział wziął Prezydent Miasta Skierniewice Pan Krzysztof Jażdżyk wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Panem Andrzejem Melonem.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
fot. KMP Skierniewice







brakuje informacji czy też na 04 bo niewiadomo czego w lusterkach szukać
dajcie info o rejestracjach a nie takie bezwartościowe kocopoły *****
ES 04502 ta po lewo