W piątek (06.01) trzech młodych mężczyzn około północy zniszczyło, malując sprayem, elewacje kilku budynków. Właścicielka biura przy ul. Niepodległości zgłosiła sprawę na policję i udostępnia nagranie z monitoringu. Osoby mogące zidentyfikować mężczyzn proszone są o kontakt ze skierniewicką policją.





