W piątek, 13 stycznia w Sali Sejmikowej Starostwa Powiatowego w Skierniewicach odbyły się uroczystości związane ze 150-leciem powiatu skierniewickiego.
Wśród gości znaleźli się m.in.: Andrzej Dera, minister w kancelarii prezydenta, Edgar Ghazaryan, ambasador Armenii w Polsce, Marek Mazur, przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego, wicemarszałek Dariusz Klimczak, członek zarządu województwa łódzkiego Joanna Skrzydlewska. oraz posłowie na Sejm RP, Dorota Rutkowska i Grzegorz Wojciechowski.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
W związku ze 150-leciem utworzenia powiatu skierniewickiego, cały rok 2017 został ustanowiony rokiem jubileuszowym.




