- REKLAMA -
- REKLAMA -
Bal Noworoczny 2017 w Skierniewicach [ZDJĘCIA]
Blisko 500 osób bawiło się w sobotę (14.01) podczas Balu Noworocznego, organizowanego corocznie przez Prezydenta Miasta i Radę Miasta Skierniewice. W balu wzięli udział politycy, biznesmeni, osoby zasłużone dla miasta oraz mieszkańcy Skierniewic. W tym roku część wpływów z zaproszeń, 15.000 PLN, zostało przekazane na rzecz Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej”.
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
- REKLAMA -
Więcej artykułów
Subscribe
Login
0 komentarzy
najstarszy





