- REKLAMA -
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z.o.o. w Skierniewicach uprzejmie informuje wszystkich pasażerów iż, z okazji 560 rocznicy nadania praw miejskich Miastu Skierniewice, w dniach 18-19.02.2017 r. przejazdy na wszystkich liniach naszej komunikacji będą darmowe.
Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług . Życzymy przyjemnej podróży.





