- REKLAMA -
We wtorek (21.03) z okazji pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, odbył się Bieg Wagarowicza.
W biegu wzięło udział kilkuset biegaczy reprezentujących miejskie szkoły. Bieg Wagarowicza uroczyście rozpoczął wiceprezydent Jarosław Chęcielewski. Zwycięzcy z każdej kategorii wiekowej zostali nagrodzeni medalami oraz dyplomami. Napoje izotoniczne dla uczestników ufundowane zostały przez Fundację RECAL.





