W niedzielę (18.03) w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach świętowano Dzień Sołtysa.
Wystąpiła Kapela Podwórkowa „Z Kopyta”, osiem Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu wystawiło świąteczne potrawy regionalne, a uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie przygotowali „wiejski stół”.
Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 149 sołtysów otrzymało pamiątkowe dyplomy z wyrazami podziękowania.






