- REKLAMA -
W piątek (23.03.) w Pływalni Miejskiej Nawa rozpoczęto świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W I Niepodległościowym Biegu Pływackim wzięło udział 100 uczestników, z których każdy przepłynął symboliczne 100 metrów.
Bieg pływacki otworzyli: Dariusz Chęcielewski, ks. Rafał Babicki, Arkadiusz Częstochowski, Kacper Piguła, Jan Żytyński oraz Oliwia Zakrzewska, a następnie popłynęli uczniowie skierniewickich szkół. Każdy z pływaków otrzymał pamiątkowy medal.
Przed rozpoczęciem biegu młodzi aktorzy z Teatru S/M ze Skierniewic przedstawili inscenizację pt. ” Teraz będzie Polska”.





