Jubilaci otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
W niedzielę (20.05) w Urzędzie Stanu Cywilnego w Skierniewicach odbył się jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Złote Gody obchodziło dziewięć par: Urszula i Grzegorz Mieczak, Zofia i Kazimierz Kijo, Aleksandra i Jan Konieczny, Halina i Lech Krysińscy, Lucyna i Kazimierz Sypuła, Zuzanna i Wacław Brodziccy, Maria i Ryszard Fastyn, Danuta i Tadeusz Gajek, Alina i Henryk Jaworscy, Janina i Stefan Niedźwiadek oraz Marianna i Witold Zientkiewicz. Jubilaci otrzymali medale oraz dyplomy i upominki.






