We wtorek (22.06) w Łodzi została podpisana umowa na dofinansowanie skierniewickiego żłobka w ramach programu Maluch +. Pieniądze z rządowego programu kolejny raz trafiły do Skierniewic.
Ponad 370 tys. zł, które trafią do Skierniewic z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej to jedna z największych kwot w woj. łódzkim przeznaczona na utrzymanie miejsc w żłobkach. Dofinansowanie zapewnieni miejsca dla dzieci w Miejskim Żłobku w Skierniewicach. 288 tys. zł zostanie przeznaczone na żłobek przy ul. Rawskiej, natomiast 86 tys. zł dostanie jego filia przy ul. Pomologicznej.
Obecnie do skierniewickiego żłobka uczęszcza ok. 270 małych mieszkańców miasta.





