W najbliższy poniedziałek, 2 lipca Energetyka Cieplna w Skierniewicach wyłączy swoim klientom ciepłą wodę. Przerwa ma potrwać do piątku, 6 lipca.
Jak informuje Energetyka Cieplna zaplanowana przerwa pozwoli na wykonanie robót niezbędnych do utrzymania w wysokiej sprawności technicznej urządzeń systemu ciepłowniczego. Zminimalizuje to ryzyko wystąpienia awarii w sezonach grzewczych.
– Musimy przeprowadzić niezbędne prace i w związku z tym zachodzi konieczność wyłączenia ciepłej wody. Dzięki temu usprawnimy obsługę naszych klientów na terenie miasta – mówi Jan Woźniak, prezes spółki.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!






