Skierniewicka policja wyjaśnia okoliczności kolizji, do której doszło około godziny 10-ej na rondzie Solidarności. Zderzyły się samochód osobowy BMW i dostawczy Mercedes. Obie panie, które kierowały samochodami wskazują na winę tej drugiej. Czyja była rzeczywiście pomoże wskazać monitoring.
Jak informuje Robert Zwoliński z KMP w Skierniewicach – Mercedes sprinter podczas zmiany pasa ruchu na rondzie z lewego na prawy zderzył się z BMW X4. Według wstępnych ustaleń winę ponosi kierująca mercedesem. Po zatrzymaniu kierujący BMW oddalił się z miejsca zdarzenia. trwają jego poszukiwania. Sprawa będzie wyjaśniana przed sądem.






To w końcu obie panie kierujące, czy mężczyzna, który się oddalił?? Wtf ??
Ale emocjie…wreszczcie cos w miescie sie dzialo…