Służby sanitarne potwierdzają pierwszy przypadek wystąpienia COVID-19 (koronawirusa) w powiecie skierniewickim.
– Tak mogę potwierdzić, że zanotowano pierwszy potwierdzony przypadek zarażenia w w naszym powiecie – mówi Justyna Łukasik, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Skierniewicach.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Sytuacja epidemiologiczna na 19.03.2020 w województwie łódzkim:
– Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 48
– Liczba osób hospitalizowanych: 39
– Liczba osób objętych kwarantanną: 2538
– Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2908






Malo pil duzo ryzykowal…..pacjet..