Potwierdzony drugi przypadek COVID – 19 w powiecie skierniewickim. Osoba, której badanie jest pozytywne, była poddana kwarantannie ze względu na kontakt z osobą zarażoną. Ponad 100 osób jest poddanych kwarantannie.
UWAGA
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Z powodu kwarantanny zostały zamknięte do odwołania trzy oddziały szpitala: ginekologiczno-połozniczy, ortopedyczno-urazowy oraz intensywnej terapii i anestezjologii.
Wkrótce więcej informacji.





