- REKLAMA -
Od dnia dzisiejszego, na terenie Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego przy ulicy Kozietulskiego w Skierniewicach, rozpoczął działalność punkt pobierania wymazów typu drive-thru.
Wymazy w kierunku wirusa SARS-CoV-2 pobierane są przez odpowiednio zabezpieczony personel medyczny, bez konieczności wysiadania z auta. Punkt obsługuje wyłącznie osoby skierowane przez Państwową Inspekcję Sanitarną, będące na kwarantannie. W województwie łódzkim znajduje się 5 tego typu punktów, w tym 1 w Skierniewicach.




