- REKLAMA -
Trzecioligowa Unia Skierniewice wróciła do treningów na boisku przy ul. Pomologicznej. Na razie były to zajęcia w czterech grupach sześciu piłkarzy plus trener. Każda z grup rozpoczynała trening o innej godzinie.
Trenujemy do końca tygodnia i czekamy na decyzje władz PZPN – komentuje trener Smalec. Decyzja ma zapaść 12 maja.






