Policjanci zatrzymali 34 letniego mężczyznę, który na jednym z portali groził policjantowi i publicznie nawoływał do popełnienia przestępstwa na jego szkodę. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
18 maja 2020 roku do Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi z Biura do walki z Cyberprzestępczością KGP wpłynęła dokumentacja wskazująca na 34-letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego, który publicznie w Internecie groził warszawskiemu policjantowi i nawoływał do popełnienia przestępstwa na jego szkodę. Łódzcy i skierniewiccy kryminalni zatrzymali go jeszcze tego samego dnia, kilka minut przed godziną 22:00 kiedy wracał do domu. Usłyszał już zarzuty gróźb karalnych, znieważenia funkcjonariusza i publicznego nawoływania do przestępstwa.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności. W rozmowie z policjantami przyznał się i wyraził skruchę.





