- REKLAMA -

Skierniewice: Szymon Hołownia spotkał się z mieszkańcami na rynku [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta RP, odwiedził w czwartek (21 maja) Skierniewice. Tematem spotkania była susza w Polsce i zabetonowany rynek Skierniewic.

 

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
Adam Sobieszek
Adam Sobieszekhttps://infoskierniewice.pl/
Wydawca i redaktor naczelny INFOSkierniewice.pl, od 2010 roku dokumentujący życie lokalnej społeczności. Jako niezależny twórca, od ponad 14 lat rozwija portal, który z pasji do miasta stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji w regionie. Wykształcenie w dziedzinie reklamy i multimediów łączy z rzetelnością dziennikarską oraz pasją do fotografii reportażowej. Specjalizuje się w szybkich newsach oraz analizie zmian w przestrzeni Skierniewic. Jego praca opiera się na bezpośredniej, wieloletniej obserwacji miasta i pełnej niezależności redakcyjnej, bez powiązań z dużymi grupami medialnymi.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

6 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
artur

holownia to co moze zrobic to najpredzej kleksa

Mariusz

A szkoda, ze nie padło pytanie, czy jak wejdą szczepionki na zmyślonego świrusa, to czy będzie za przymusowym szczepieniem … otóż Hołownia jest za przymusowym szczepieniem jak wielu innych kandydatów, czyli można zakładać, że albo się szczepisz, albo kulka w łeb tudzież inna forma represji, utylizacji, eliminacji – żadnego wyboru, przymus …

Zbigniew Zaleski

Chyba tylki Szumowski jest za przymusowym szczepieniem.

Anna

rynek skierniewicki to niestety pomnik poprzedniego prezydenta . tragiczny pod kazdym względem beton i brak zieleni istna ” patelnia” i tragedia dla mieszkanek miasta – dobra dla mężczyzn chodzących bez obcasów. Tu najlepiej w trampkach . Mieszkam w Skierniewicach od 1961r i pamiętam świetność fontanny i okoliczne drzewa , ławeczki i klimat tego miejsca.Jesli w sensowny sposób władze zadbałyby to dzisiaj MOJE MIASTO – Rynek centralne miejsce nie byłoby pośmiewiskiem POLSKI. A Skierniewice to miasto niegdyś słynace z Instytutów Sadownictwa , Warzywnictwa i Kwiaciarstwa tego co najbliższe NATURZE.” Pomników ” chyba się nie pozbędziemy ale patrzmy w przyszłość i cudownym miejscem wypoczynku , uprawiania sportów pięknej zieleni stał się ZALEW – moge tylko podziękować za takie miejsce.

LESZEK_T

Byłem, widziałem, przeżyłem…
… Porażka ma wielu ojców

Jan

Apeluję do pana prezydenta Panie prezydencie drzewa drzewa sadzić drzewa albo zrobić te paskudne dachy i sadzić drzewa.
Naprawić to co zepsuli poprzednicy.

- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -