Po emocjonującym starciu w Kutnie Unia Skierniewice wygrała z Pelikanem Łowicz Wojewódzki Puchar Polski. Zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Kamil Łojszczyk. Teraz podopieczni Rafała Smalca zmierzą się z Widzewem Łódź na szczeblu centralnym.
Unia zainkasuje 40 tysięcy złotych od PZPN, Pelikan liczyć może na 10 tysięcy.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Unia Skierniewice – Pelikan Łowicz 3:2 (0:1)
Bramki: Paweł Czarnecki 63, Marcin Pieńkowski 88, Kamil Łojszczyk 92 – Piotr Piekarski 44, 76-karny






