Jak podaje Ministerstwo Zdrowia od jutra (5.09.) zmienia się lista powiatów znajdujących się w strefach żółtej i czerwonej.
Dobra informacja dla mieszkańców powiatu łowickiego – od jutra będzie to strefa żółta (obecnie jest to teren objęty kolorem czerwonym)
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Ministerstwo podaje też listę powiatów zagrożonych obostrzeniami. Wśród nich znalazło się Miasto Skierniewice.
Przypomnijmy, na terenie miasta na prawach powiatu, od 31 sierpnia do 3 września odnotowano 25 nowych przypadków osób, których testy zakończyły się wynikiem dodatnim.




