W dwóch skierniewickich żabkach ukradziono puszki WOŚP.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Stacjonarne puszki tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawiły się w wielu punktach w Skierniewicach, gdzie klienci mogą dorzucić swoją cegiełkę do zakupu sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
W poniedziałek (25.01.) wieczorem doszło do kradzieży WOŚP-owej puszki ze sklepu przy ul. Sienkiewicza. Zdarzenie to zarejestrował sklepowy monitoring.
We wtorek (26.01.) doszło do podobnej kradzieży w sklepie przy ul. Narbutta-Łuczyńskiego.
Skierniewicka policja szuka sprawców tych kradzieży.





