Mieszkańcy Skierniewic, a szczególnie ci mieszkający na osiedlu Rawka są uczuleni na wszelkiego rodzaju doniesienia dotyczące pożarów na terenach byłych zakładów RAWENT.
Wczoraj (04.03) wozy strażackie po raz kolejny pojawiły się, by ugasić tlące się tam odpady.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Tym razem były to tlące się odpady w jednej z hal. Działania strażaków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej ograniczyły się jedynie do polewania wodą przerzucanych przez pracowników firmy składującej odpady. Dogaszanie tlących się śmieci powtórzono jeszcze w godzinach wieczornych.
W sumie w akcji przy ul. Domarasiewicza uczestniczyły cztery jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz jednostki OSP ze Skierniewic, Mokrej Prawej oraz Miedniewic.




