Od 4 maja otwarto dla zwiedzających wystawy we wnętrzu Muzeum, jak i ogród.
Na swoim profilu w mediach społecznościowych Skierniewickie muzeum zaprasza ponownie do swojej siedziby. Korzystając z poprawy sytuacji epidemiologicznej i luzowania obostrzeń placówka zaprasza zwiedzających. Dostępna dla nich jest wystawa wewnątrz jak i w ogrodzie. Ekspozycja wewnętrzna to przede wszystkim wystawa stała poświęcona dziejom Skierniewic oraz wystawy czasowe:
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
- Wystawa modeli redukcyjnych II
- Galeria 1 Szt.: Felicjan Szczęsny Kowarski
- Wystawa „MiniTextileArt / MHS”
Ponad to na zewnątrz w ogrodzie placówka przygotowała trzy wystawy czasowe:
- „Żołnierze garnizonu skierniewickiego 1919-1921”
- „Jubileusz 300-lecia kościoła św. Stanisława w Skierniewicach”
- „Rota Feliksa Nowowiejskiego”
Trzeba jednak dodać, że cały czas obowiązują wytyczne sanitarne dla muzeum jak i odwiedzających. Ogranicza to liczbę odwiedzających do max. 20 osób, zaś w ogrodzie muzeum może przebywać max. 50 osób. Przypominamy również o dystansie, zakrywaniu ust i nosa maseczką oraz dezynfekcji rąk.
Godziny otwarcia Muzeum:
- poniedziałek: nieczynne,
- wtorek: 10:00-18:00,
- środa: 9:00-17:00,
- czwartek: 9:00-17:00,
- piątek: 10:00-18:00,
- sobota: 10:00-18:00,
- niedziela: 10:00-18:00.





