- REKLAMA -
Prezydent Skierniewice Krzysztof Jażdżyk podczas uroczystych obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego, które odbyły się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów został odznaczony Medalem Honorowym za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.
Odznaczenia prezydentom miast, burmistrzom, starostom i wójtom wręczył premier Mateusz Morawiecki, natomiast minister Mariusz Kamiński wręczył dyplomy potwierdzające nadanie tego wyróżnienia.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Wyróżnionych zostało ponad 60 samorządowców, w tym czworo z województwa łódzkiego.






I wiadomo już teraz że miasto PiSem stoi.