10 złotych, 9 srebrnych i 4 brązowe medali padły łupem Skierniewickich Tygrysów podczas Otwartych mistrzostw AZS AWF Warszawa.
Do stolicy Kraju tygrysy pojechały po kolejne turniejowe doświadczenie nie nastawiając się na konkretne wyniki.
Jednak i tym razem nasze Tygrysy zrobiły na nas ogromne wrażenie i wykonując zakładane cele. Medale są tylko dodatkiem ale oczywiście bardzo cieszą i tez pokazują że nasza praca przynosi zamierzone efekty. Do wakacji nie planujemy już startów ale po wakacjach na pewno będzie jeszcze o nas słychać – komentuje sukcesy Trener Paweł Mróz.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Złoto: Magdziarz Damian, Szczepaniak Filip, Farat Aleksander, Kapusta Aleksander, Piorun Anna, Wójcicki Mikołaj, Wójcik Patryk, Pawlik Jan, Wójcicka Alicja, Kubiak Jan.
Srebro: Giłka Hanna, Milewska Aleksandra, Sadkowski Tomasz, Lelonkiewicz Błażej, Wojenka Wiktoria, Kaszkur Kazimierz, Piorun Kacper, Kowalczyk Gabriel, Batog Stanislwa.
Brąz: Morawski Fabian, Pyrek Wiktor, Tartanus Liliana, Krzemiński Mateusz.
4 miejsca: Minda Adam, Ciesielska Maja, Jack Julia, Adamiec Mikołaj.





