11 września 2021 roku kryminalni ze skierniewickiej komendy, zatrzymali 30-letniego skierniewiczanina który posiadał 6 gramów amfetaminy. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ze skierniewickiej komendy, 11 września 2021 roku patrolowali rejon targowiska. W godzinach porannych ich uwagę zwrócił młody mężczyzna który chodząc między straganami rozglądał się nerwowo. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować spacerowicza.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Mężczyzna na widok zbliżających się policjantów przyśpieszył kroku. Okazało się, że miał powód. Kryminalni znaleźli przy nim w sumie 6 gramów amfetaminy. 30-letni skierniewiczanin został zatrzymany. Badania potwierdziły, że ujawniona substancja to narkotyk.
Mężczyzna usłyszał zarzuty i grozi mu 3 lata więzienia.





