10 października w USC w Skierniewicach odbyła się uroczystość wręczenia polskich cywilnych odznaczeń państwowych przyznawanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” 12 parom skierniewickich Jubilatów.
Podczas uroczystości Jubilaci z rąk Prezydenta Miasta Skierniewice Pana Krzysztofa Jażdżyka otrzymali okolicznościowe medale, dyplomy z gratulacjami, bukiety kwiatów oraz słodkie upominki. Tradycyjnie Dostojnym Jubilatom zaśpiewano gromkie „sto lat” i wzniesiono toast lampką szampana oraz skosztowano pysznego jubileuszowego tortu. Uroczystość uświetnił występ absolwentek Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Skierniewicach i Samorządowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Skierniewicach Katarzyny Krzemińskiej (fortepian) i Izabeli Supery (flet) oraz Kamila Dawidziuka (śpiew).
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Dostojne Pary Jubilatów
- Marianna i Andrzej Gejo
- Teresa i Zbigniew Klimiukowie
- Henryka i Leszek Kobusowie
- Zofia i Franciszek Kolusowie
- Zuzanna i Ignacy Kurek
- Krystyna i Józef Kurzynkowscy
- Alicja i Leszek Maciesiakowie
- Grażyna i Tomasz Mielczarkowie
- Alina i Wojciech Skorupscy
- Jolanta i Adam Rojkowie
- Maria i Grzegorz Starzec
- Helena i Stefan Zarębscy





