W poniedziałek (08.11) po godz.19:00 wpłynęło do SKKM zgłoszenie o pożarze przy torach, przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach. Po dojeździe na miejsce okazało się, że doszło do pożaru budynku gospodarczego przylegającego do budynku mieszkalnego. Z budynku obok ewakuowano jedną osobę – nie wymagała pomocy medycznej.
Działania prowadziły cztery zastępy (2 x JRG Skierniewice, OSP Skierniewice i OSP Mokra Prawa), a zastęp z OSP Mokra Lewa zabezpieczał rejon.






