Nieodpowiedzialny 24-latek pędził w obszarze zabudowanym z prędkością 107 km/h. Stracił już uprawnienia do kierowania i został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.
10 lutego 2022 roku około godziny 11.40 policjanci z ruchu drogowego sprawdzili prędkość dacii poruszającej się drogą krajową numer 70 w miejscowości Bełchów.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Okazało się, że za kierownicą siedział 24-letni skierniewiczanin, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 107 km/h. Tym samym przekroczył prędkość aż o 57 km/h.
Pirat drogowy stracił uprawnienia do kierowania i został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.





wielkie rzeczy
Tak wielkie rzeczy! Prawie obowiązuje wszystkich!!!