W czwartek przez Skierniewice i powiat skierniewicki przetoczyła się wichura. Strażacy wyjeżdżali kilkadziesiąt razy do usuwania jej skutków.
Jak czytamy w komunikacja komunikacie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
– Wiele interwencji zastępów PSP i OSP od rana – na chwilę obecną około 80 zgłoszeń, podjęto 60 interwencji w których nikt nie ucierpiał. Odnotowaliśmy 17 zerwanych lub uszkodzonych dachów oraz 40 wiatrołomów. Zdarzenia dotyczą wszystkich gmin powiatu oprócz Bolimowa i Słupii.






