W minioną sobotę – 28 maja – w Łodzi rozgrywano pierwszą edycję Ligi Szkolnej Dzieci. Organizatorem był „Gwardia Łódź JUDO”. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych do 12 i 14 roku życia. Podopieczni trenera Jerzego i Michała Gołębiewskich zaprezentowali się wyśmienicie.
Postawa podopiecznych naszego Judo Team’u pokazuje, że praca którą wykonujemy przynosi efekty. Wojownika reprezentowało 19 zawodniczek/-ów. Wszyscy wywalczyli medale – 9 złotych, 7 srebrnych oraz 3 brązowe.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Kategoria U-12
- ZŁOTO – Aleksandra Miłosz
- ZŁOTO – Kaja Kaźmierczak
- ZŁOTO – Wojciech Skoneczny
- ZŁOTO – Bartosz Wojenka
- SREBRO – Zuzanna Gródecka
- SREBRO – Bartłomiej Kowalski
- BRĄZ – Aleksandra Broczkowska
- BRĄZ – Artur Malkowski
- BRĄZ – Bartosz Pągowski
Kategoria: U-14
- ZŁOTO – Dominika Gutowska
- ZŁOTO – Zuzanna Kozłowska
- ZŁOTO – Lidia Gorczyca
- ZŁOTO – Szymon Tuka
- ZŁOTO – Oliwia Dworczyńska
- SREBRO – Emilka Kowalik
- SREBRO – Zuzanna Bogucka
- SREBRO – Maciej Łukasik
- SREBRO – van Piatakov
- SREBRO – Alicja Dyba






