11 września w Sochaczewie odbywał się cykliczny Turniej Orkan Judo Cup. Wojownika Skierniewice reprezentowała czteroosobowa grupa zawodników i zawodniczek, którzy zaprezentowali znakomitą postawę zdobywając dwa złote oraz po jednym srebrnym i brązowym medalu.
Był to pierwszy start po wakacyjnej przerwie dla Naszych podopiecznych. Cieszą waleczne medale oraz postawa którą prezentują w czasie walk Wojowniczki/cy.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 57 kg zdobyła Zuzanna Kozłowska. Drugi złoty medal w kategorii wagowej +63 kg wywalczyła Alicja Dyba.
Po bardzo dobrych walkach w swojej kategorii wagowej, srebrny medal wywalczył Maciej Łukasik. Na najniższym stopniu podium w kategorii wagowej do 48 kg stanęła Oliwia Dworczyńska.





