Unia Skierniewice zameldowała się w półfinale Okręgowego Pucharu Polski, pokonując na boisku w Lipcach Reymontowskich, KS Jutrzenka Drzewce (2:1).
Bramki dla skierniewiczan zdobyli: Kamil Sabiłło i Maksym Rosiński. Mecze kolejnej rundy, zaplanowano na 26 października.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Do półfinałów awansowali też KS Pelikan Łowicz i Zryw Granton Wygoda.
Poniżej wyniki środowych (28 września) meczów.
Wola Wola Chojnata – Zryw Wygoda 3:8
Start Złaków Borowy – Pelikan Łowicz 0:9
Jutrzenka Drzewce – Unia Skierniewice 1:2 (0:0)
(środa – 5 października)
18:00 – Orzeł Nieborów – Widok Skierniewice





