Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów odbyło się (27.10) w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach. Tym samym najmłodsi dołączyli do grona pełnoprawnych uczniów jedynki.
Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego przez odświętnie ubranych uczniów. Dyrektor placówki Roman Czyżewski przywitał zaproszonych gości, którzy życzyli pierwszakom, aby czas zdobywania wiedzy był niezapomnianym okresem oraz jedną z najpiękniejszych przygód w życiu.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Ślubowanie tradycyjnie nie mogło się obyć bez części artystycznej, którą przygotowali uczniowie placówki. Całość uświetniło wspólne, pamiątkowe zdjęcie.





