- REKLAMA -

#3konkrety czyli skierniewickie spotkanie z posłankami PO [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W poniedziałek, 13 lutego w Business Center odbyło się spotkanie pt. „#3konkrety”, na którym polityczki Platformy Obywatelskiej: Izabela Leszczyna, Kamila Gasiuk-Pihowicz oraz Marzena Okła-Drewnowicz – rozmawiały z mieszkańcami Skierniewic. W spotkaniu wzięli udział także poseł Cezary Grabarczyk, miejscy radni z klubu PO Krystyna Cieślak oraz Justyna Kulig, członkowie i sympatycy partii oraz mieszkańcy miasta.

Jaki program do wyborów?

Polityczki Platformy Obywatelskiej przedstawiły program wyborczy partii w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się jesienią tego roku. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję zgłosić swoje propozycje do programu wyborczego Platformy.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Trzy obszary – trzy reprezentantki

Posłanki PO podczas spotkania mówiły na temat programu wyborczego partii w trzech obszarach: finansowym, prawno-państwowym oraz polityce społecznej. Jako reprezentantki tych obszarów chciały skonsultować swoje propozycje z uczestnikami spotkania.

 

Trzy warunki dla dobrze funkcjonującego państwa

Izabela Leszczyna podczas spotkania wymieniła trzy warunki, które muszą być spełnione, aby państwo dobrze funkcjonowało: praworządność, bezpieczne finanse publiczne oraz sensowna i racjonalna polityka społeczna. Polityczki Platformy Obywatelskiej podkreśliły, że chcą, aby ich propozycje zostały ocenione przez osoby biorące udział w spotkaniu „#3konkrety”, oraz były otwarte na propozycje zgłaszane przez uczestników.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
Adam Sobieszek
Adam Sobieszekhttps://infoskierniewice.pl/
Wydawca i redaktor naczelny INFOSkierniewice.pl, od 2010 roku dokumentujący życie lokalnej społeczności. Jako niezależny twórca, od ponad 14 lat rozwija portal, który z pasji do miasta stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji w regionie. Wykształcenie w dziedzinie reklamy i multimediów łączy z rzetelnością dziennikarską oraz pasją do fotografii reportażowej. Specjalizuje się w szybkich newsach oraz analizie zmian w przestrzeni Skierniewic. Jego praca opiera się na bezpośredniej, wieloletniej obserwacji miasta i pełnej niezależności redakcyjnej, bez powiązań z dużymi grupami medialnymi.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -