- REKLAMA -

Śmiertelny wypadek na ul. Nowobielańskiej w Skierniewicach

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Skierniewiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Nowobielańskiej. Kierująca Volvo V40 na przejściu dla pieszych potrąciła 73-letniego mężczyznę. Poszkodowany zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń. Za popełnione przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 22 listopada 2023 roku o godz. 14:25 w Skierniewicach na ulicy Nowobielańskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letnia kierująca samochodem volvo V40 na przejściu dla pieszych potrąciła 73-letniego mężczyznę. Pieszy został przewieziony do skierniewickiego szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł. Kierująca volvo była trzeźwa. Policjanci na miejscu wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody związane z wypadkiem oraz przesłuchali świadków. Kierująca została zatrzymana. 23 listopada 2023 roku usłyszała zarzut spowodowania wypadku, którego następstwem jest śmierć poszkodowanego. Wobec kobiety został zastosowany dozór policyjny.

Za popełnione przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Wszystkie okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z KMP Skierniewice.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
INFOSkierniewice.PL
INFOSkierniewice.PLhttp://infoskierniewice.pl
zespół redakcyjny INFOSkierniewice.pl – wiodącego portalu informacyjnego w Skierniewicach i powiecie skierniewickim. Publikujemy zweryfikowane wiadomości lokalne, relacje z inwestycji oraz analizy bieżących wydarzeń społecznych. Naszym priorytetem jest rzetelność, szybkość przekazu i dostarczanie autorskich treści prosto z serca miasta. Jesteśmy najczęściej wybieranym źródłem informacji przez mieszkańców regionu szukających sprawdzonych newsów.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Anonim

Coraz więcej i więcej.
Piesi mają ślepki na oczach słuchawki na uszach i twarz przed telefonem , bo mam pierszeszenstwo… A wystarczy pomyśleć. Odłożyć telefon rozejrzeć się i żyć!. Myślenie nie boli…
Spójrzmy na to z tej perspektywy, auto ma pierwszeństwo przed jadącym pociągiem lub tramwajem…

Dominik

Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

Fikus

Żerowanie na tragedii,obrzydliwe Panie Dominiku……..

- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -