- REKLAMA -
Po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią do Skierniewic powróciła tradycja miejskiej wigilii. Wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się 21 grudnia 2023 roku w przystrojonej Hali OSiR przy ul. Pomologicznej 8, zgromadziło mieszkańców w atmosferze świątecznego ciepła i wspólnoty.
Miejska wigilia była okazją do dzielenia się opłatkiem, składania życzeń i wspólnego kolędowania. Organizatorzy, z Miastem Skierniewice na czele, zadbali o piękną oprawę, tradycyjne potrawy wigilijne oraz wyjątkowy klimat, który wprowadził uczestników w bożonarodzeniowy nastrój.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Zobacz zdjęcia i poczuj magię wspólnego świętowania w Skierniewicach!




