Awans zawodowy nauczycieli
Równocześnie z wręczeniem nominacji dyrektorskich, miało miejsce również uroczyste wręczenie aktów mianowania dla 15 nauczycieli. Nauczyciele ci pomyślnie przeszli przez wymagający proces egzaminacyjny, który obejmował ponad dwuletni staż oraz egzamin przed komisją. Mianowanie nauczycielskie to nie tylko prestiżowy tytuł, ale także możliwość zwiększenia wynagrodzenia oraz dalszego rozwoju zawodowego.
Wśród uhonorowanych nauczycieli znaleźli się przedstawiciele różnych placówek edukacyjnych, w tym m.in.: Przedszkola Nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Dla wszystkich nagrodzonych, ten awans to nie tylko osobiste osiągnięcie, ale także dowód na ich zaangażowanie i ciężką pracę na rzecz młodych pokoleń.