Właśnie ruszyła kolejna akcja „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” Pod hasłem „Milka. Moje miasto się przytula” spośród blisko tysiąca polskich miast, zostanie wybrane najmilsze z najmilszych. To jedyny taki ranking, w którym miasta doceniane są za relacje międzyludzkie, jakie w nich panują. W zabawie każde miasto ma równe szanse, niezależnie od wielkości i walorów turystycznych.
Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci działań promujących miasto i jego mieszkańców o wartości pół miliona złotych. Zanim jednak poznamy najmilsze miasto w Polsce, w każdej z finałowych miejscowości zostaną zorganizowane wyjątkowe imprezy plenerowe, z udziałem największych gwiazd polskiej estrady. Wszystkie najważniejsze wydarzenia będą relacjonowane na antenie radia RMF FM i telewizji TVN. Wielki finał obejrzą miliony Polaków w telewizji.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Jest o co walczyć!!!
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do głosowania na Skierniewice na www.fioletowastrona.pl. Aktualny ranking można sprawdzić tutaj: www.fioletowastrona.pl/ranking-miast.
Na Facebook-u zostało utworzone wydarzenie, gdzie w łatwy sposób powiadomimy wszystkich swoich znajomych o akcji LINK.
Nie znaleziono żadnego elementu.







